Firma identiteedid

Iga ettevõte vajab oma nägu. Midagi, mis oleks kliendile kiirelt äratuntav ja tekitaks usaldust. Logo, visiitkaart, kirjablanketid, toote kujundus, menüüd jne peavad olema kaasaegsed ja stiilsed, et klient julgeks valida just SIND! Nagu ka elukaaslase valikul, meelitab esimesena välimus ja alles seejärel õpitakse tundma olemust/sisu.

ePoed

Kui Teil on head tooted, mida tahaksite müüa teistele, aga ei jõua enam turul istuda või äripinna renti maksta, siis on parim lahendus ePood. Selleks on vaid vaja kirjutada meile oma ettevõtte nimi, kirjeldada mõne lausega tegevusvaldkonda ning lisada põgus nägemuse kirjeldus, mida Te oma ePoelt ootate ja mis elemendid seal kindlasti olema peavad. Tehnilise poole ja kõige muuga
tegeleme juba meie.

Facebook Reklaam

On Teil Facebook? Kui ei ole, siis on viimane hetk see endale või vähemalt oma ettevõttele KINDLASTI teha. Selles saame olla abiks meie. Loome, kujundame ja haldame Teie facebooki lehte, et see näeks professionaalne välja ja korraldame erinevaid facebooki reklaamikampaaniaid, mis väga väikese raha eest (võrreldes teiste meediumitega) tõstavad potentsiaalsete klientide teadlikkust Teie ettevõttest. Facebooki reklaam on praegu üks kõige lihtsamaid ja odavamaid reklaamimise viise. Vaid mõne euro eest päevas võite mitmekordistada oma vaatajaskonda ja sellega ka klientuuri.

Wordpress Veebilehed

Loome kaasaegseid ja kõigil platvormidel(nii arvutis, kui nutivahendites) töötavaid veebilehti WordPressile. WordPress on üks maailma kõike levinumaid sisuhaldusplatvorme, mida on kliendil hiljem lihtne ka ise hallata. Kui ise aga ei ole tahtmist, aega ja tähelepanu veebihaldamisele panna, siis SiKO Disain aitab ka sellekohapealt välja.

Trükised

Visiitkaardid, plakatid, flaierid või voldikud – avaldage ainult oma näemus/soov ja meie vormistame kaasaegse ja silmapaistva trükise.

Illustratsioonid & Dekoratsioonid

Soovid lahedat menüü kaunistust või koju seinadekoratsiooni – SiKO Disainist saate. Kui Teil on suurem pind, mida dekoreerida, siis SiKO Disainist saate tellida ka väga omanäolist ja võimalusterohket aerograafikat(googeldage ;) ).